Nowa aktualizacja Baldur’s Gate 3 pozwala Scratchowi swobodnie węszyć! Kolejne 200 poprawek błędów

Baldur's Gate 3 Scratch

Baldur’s Gate 3 zdecydowanie podbił serca graczy na całym świecie – ostatnio informowaliśmy o kolejnych świetnych wynikach gry zarówno pod względem ocen krytyków, jak i liczby jednoczesnych graczy na platformie Steam. Jednak twórcy, choć stworzyli solidną produkcję, nadal pracują nad jej udoskonaleniem. Larian Studios wypuściło właśnie kolejny hotfix, który wprowadza ponad 200 poprawek i zmian, które obejmą również Scratcha – psiego towarzysza, którego możemy zaprosić do obozu.

W Baldur’s Gate 3 aktualizacja umożliwi Scratchowi szukanie miejsc do kopania bez smyczy

Zwiastun Baldur’s Gate 3

Larian Studios właśnie wypuściło kolejnego, trzeciego hotfixa do Baldur’s Gate 3. Aktualizacja naprawia całą masę różnych błędów, ale również pozwala psiemu kompanowi, Scratchowi, na samodzielne węszenie po okolicy i znajdowanie miejsc do kopania bez konieczności ciągłego kierowania tym bohaterem.

Warto wspomnieć, że Scratch to zwierzak, którego możemy spotkać podczas podróży i zaprosić do obozu. Biały pies nie jest traktowany jako pełnoprawny członek drużyny, jednak po pewnym czasie spędzonym w obozie, relacja Scratcha z naszą postacią może się poprawić, co umożliwi wezwanie go jako chowańca.

Jak dowiadujemy się z opisu na platformie Steam, hotfix #3 do Baldur’s Gate 3 naprawia także ważny błąd, który uniemożliwiał wieloklasowym graczom zdobywanie kolejnego poziomu. Wyeliminowany został też problem powodujący zacinanie się gry podczas synchronizacji zapisów międzyplatformowych. Awaria, przez którą nie można było skorzystać w skrajnych przypadkach z długiego wypoczynku, również została usunięta. Ponadto pojawiło się ponad 200 różnych poprawek mniejszych i większych błędów.

Zobacz też: Telefon z dobrym aparatem

Kup Baldur’s Gate 3

Na koniec przypominamy, że Baldur’s Gate swoją premierę miało 3 sierpnia 2023 roku na PC. Posiadacze konsol PlayStation 5 będą musieli natomiast poczekać na tytuł trochę dłużej – na tej platformie pojawi się on 6 września 2023 roku.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.