Baldur’s Gate 3 z kolejnym patchem! Szereg poprawek już dostępny do pobrania

Baldur's Gate 3

Baldur’s Gate 3 finalnie jest już dostępny na Xboxach Series X|S. Tymczasem Larian Studios kontynuuje dalszy rozwój gry, wliczając w to jej poprawki. Najnowszy hotfix jest dosyć obszerny i powinien już być możliwy do pobrania.

Baldur’s Gate 3 – hotflix #15

Zwiastun Baldur’s Gate 3

Najnowsza informacja o hotfixie #15 do Baldur’s Gate 3 została dziś opublikowana przez Larian Studios. Zmiany obejmują wiele obszarów, w tym nieprawidłowe działanie gry, blokady i problemy z rozgrywką.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Przykładowe zmiany to: naprawa sytuacji, w której gra przestawała działać podczas automatycznego zapisu przy przejściu na inny poziom, poprawka dla opcji niskiej jakości modeli, która czasem nie działała tak, jak powinna czy zaadresowanie kwestii nieprawidłowych zachowań postaci, jakie zostały wdrożone wraz z czwartym patchem.

To oczywiście nie wszystkie aktualizacje, które zostały wdrożone do hitowego tytułu Lariana. Warto więc zapoznać się z nimi wszystkimi – z zastrzeżeniem, że gdzieniegdzie w opisie hotfixa mogą pojawić się potencjalne spoilery.

Zobacz też: Gry offline

Na końcu przypomnijmy, że Baldur’s Gate 3 jest dostępny na rynku od sierpnia 2023 roku. Produkcję tę mogą sprawdzić posiadacze PC, PS5 i Xboxów Series X|S.

Źródło: Larian Studios

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.