Ekipa PlayStation bawiła się kreatorem postaci Baldur’s Gate 3. Jak wyszli im bohaterowie z gier Sony?

Baldur's Gate 3 Kratos

Baldur’s Gate 3 zbiera znakomite recenzje – na serwisie Metacritic obecnie jest najwyżej ocenioną grą 2023 roku na PC i PS5. Gra Larian Studios zadebiutowała ostatnio na konsolach nowej generacji od Sony i z tej okazji brytyjski oddział PlayStation przygotował dla graczy małą niespodziankę. Osoby, które zastanawiały się kiedyś, jak mogliby wyglądać słynni bohaterowie z gier PlayStation w Baldur’s Gate 3 – teraz mają świetną okazję, aby się o tym przekonać.

Bohaterowie z gier PlayStation w Baldur’s Gate 3

Jak dobrze wiedzą fani Baldur’s Gate 3, w grze znajduje się rozbudowany kreator postaci. Zrezygnowano w nim z tradycyjnych suwaków do personalizacji, a zamiast tego można wybierać gotowe modele, które następnie warto dowolnie udekorować. Dzięki temu postacie mogą mieć bardziej wiarygodny wygląd.

Na Twitterze/X pojawił się post opublikowany przez brytyjski oddział PlayStation, w którym możemy zobaczyć, jak wyglądaliby Kratos (God of War), Aloy (Horizon Zero Down i Horizon Forbiden West), Ellie (The Last of Us) oraz Freya (God of War) w Baldur’s Gate 3. Całość została zaprojektowana w kreatorze postaci gry Larian Studios. Jak widać, do złudzenia przypominają słynnych bohaterów z gier Sony.

Zobacz także: Gry podobne do God of War

Kup Baldur’s Gate 3

Warto na koniec przypomnieć, że Baldur’s Gate 3 obecnie dostępny jest wyłącznie na PC oraz PlayStation 5. Jeszcze w 2023 roku ma zadebiutować także na Xbox Series X|S. Dokładna data premiery na razie nie została ujawniona.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.