Baldur’s Gate 3 może doczekać się hardkorowego trybu! Poziom trudności podniósłby się znacząco

Baldurs Gate 3

Baldur’s Gate 3 to jedna z największych i najbardziej udanych premier tego roku. Tytuł wciąż cieszy się ogromną popularnością, a niebawem ma trafić również na konsole Xbox Series X|S. Okazuje się, że wkrótce może również zainteresować bardziej hardkorowych graczy. Natrafiono bowiem na pewne wskazówki sugerujące dodanie do Baldur’s Gate 3 trybu Honoru o wysokim poziomie trudności.

Baldur’s Gate 3 może otrzymać tryb Honoru o wysokim poziomie trudności

Jeden z użytkowników Reddita zauważył, że logując się, nie miał już 100% osiągnięć w Baldur’s Gate 3. Kiedy przyjrzał się sprawie, okazało się, że na liście pojawiła się pewna nowość. Wśród osiągnięć można teraz bowiem znaleźć „Foehammer”, które przyznawane jest graczom za ukończenie kampanii fabularnej w trybie Honor.

Choć trybu, póki co, na próżno szukać w Baldur’s Gate 3, odkrycie może sugerować, że niebawem zostanie on dodany do produkcji. W poprzednich grach Larian Studios tryb Honoru charakteryzował się brakiem możliwości ręcznego zapisywania postępów (działo się to automatycznie), a śmierć całej drużyny oznaczała rozpoczęcie przygody od nowa. Takie wyzwanie w najnowszej produkcji belgijskiego studia z pewnością trafiłoby w gusta bardziej hardkorowych graczy.

Zobacz też: Gry na nudę

Na ten moment tryb Honoru w Baldur’s Gate 3 nie jest dostępny, a Larian Studios w żaden sposób nie odniosło się do odkrycia. Pozostaje nam zatem uzbroić się w cierpliwość i oczekiwać na oficjalne komunikaty w tej sprawie.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.