Baldur’s Gate 3 wkrótce bez irytującego problemu na Xbox Series X|S! Larian potwierdza świetną wiadomość

baldurs gate 3 xbox series x s

Pod koniec grudnia Larian Studios poinformowało, że wciąż pracuje z Microsoftem nad rozwiązaniem problemu znikających zapisów w Baldur’s Gate 3 na Xbox Series X|S. Na szczęście wkrótce gracze nie będą musieli martwić się wspomnianym błędem. Swen Vincke – szef belgijskiego zespołu – potwierdził bowiem świetną wiadomością, która powinna ucieszyć wszystkich użytkowników konsol amerykańskiej firmy.

Koniec problemów z zapisami w Baldur’s Gate 3 na Xbox Series X|S. Larian zapowiada poprawki

Okazuje się, że deweloperom udało się znaleźć przyczynę problemu znikających zapisów w Baldur’s Gate 3 na Xbox Series X|S. Vincke zapowiedział, że „wkrótce wszystko będzie dobrze”. Poprawki są już w drodze, ale szef Larian Studios niestety nie ujawnił, kiedy dokładnie można spodziewać się stosownej aktualizacji.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Baldur’s Gate 3 otrzymał dzisiaj natomiast pierwszy hotfix w 2024 roku. Najnowsza „łatka” wprowadza sporo zmian i poprawek. Larian Studios naprawiło również kilka błędów i wprowadziło nieco nowości. Szczegółowy opis aktualizacji znajdziecie we wpisie opublikowanym na platformie Steam.

Zobacz też: Najlepszy projektor do domu

Na koniec przypomnijmy, że Baldur’s Gate 3 dostępny jest obecnie na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Mieliście już okazję zapoznać się z najnowszą produkcją Larian Studios? Jeśli tak, to koniecznie podzielcie się swoimi wrażeniami w komentarzach!

Źródło: X

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.