Żałujesz wyboru wyglądu swojej postaci w Baldur’s Gate 3? Twórcy mogą już szykować wyczekiwaną opcję

Baldur's Gate 3

Baldur’s Gate 3 miał bardzo udaną premierę. Gra przegoniła nową Zeldę pod względem ocen krytyków na portalu Metacritic, a na Steamie bije rekordy popularności. Wielu graczy spędza mnóstwo czasu w kreatorze postaci, jednak po pewnym czasie niektórzy chcieliby coś zmodyfikować w swoim wyglądzie. Jak się okazuje, odpowiedzialne za produkcję Larian Studios może już pracować nad dodaniem takiej możliwości.

Larian Studios może już pracować nad dodaniem funkcji edytora wyglądu postaci w Baldur’s Gate 3

Czasem może się zdarzyć, że postać, którą stworzyliśmy w rozbudowanym kreatorze, po pewnym czasie nie robi na nas już tak dobrego wrażenia. W Baldur’s Gate 3 niestety nie mamy możliwości zmiany wyglądu, choć możemy zresetować umiejętności swojego bohatera, a także towarzyszy. Okazuje się jednak, jak sugeruje na Twitterze Michael Douse (dyrektor wydawniczy Larian Studios), że „coś się już gotuje”.

Jeden z fanów wystosował na Twitterze do Douse’a błagalną wiadomość – chodzi o chęć zmiany wyglądu postaci w Baldur’s Gate 3. Odpowiedź dyrektora wydawniczego pozwala jednak uwierzyć, że twórcy pracują nad zaimplementowaniem takiej opcji w grze, co z pewnością doceniłoby wielu graczy. Nie wiadomo jednak, jak ewentualnie mógłby wyglądać edytor postaci – czy pozwoli stworzyć bohaterów od podstaw, czy może tylko zmienić im kolor włosów lub zarost.

Zobacz też: Gry na PS5 dla dwojga

Kup Baldur’s Gate 3

Na koniec przypominamy, że Baldur’s Gate 3 zadebiutowało na PC 3 sierpnia 2023 roku. Gracze PlayStation 5 również będą mogli cieszyć się produkcją, jednak muszą poczekać trochę dłużej – do 6 września.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.