Baldur’s Gate 3 na nowym zwiastunie! Szykuje się niezapomniana przygoda

Baldurs Gate 3

Baldur’s Gate 3 jest grą, na którą czeka chyba każdy fan tytułów RPG. Tak głośnej produkcji rzecz jasna nie mogło zabraknąć na Summer Game Fest 2023. Wydarzenie ujawniło więc nowy zwiastun gry, który zapewnia nas, że jest na co czekać.

Zwiastun Baldur’s Gate 3 z Summer Game Fest 2023

Zwiastun Baldur’s Gate 3

Trzeba przyznać, że Baldur’s Gate 3 prezentuje się niezwykle widowiskowo. Potwierdza to również nowy zwiastun gry, który zaprezentowano nam właśnie na Summer Game Fest 2023.

Zasadniczo można mieć wrażenie, że najnowsza produkcja Larian Studios wygląda coraz lepiej z materiału na materiał. Z całą pewnością będzie to pozycja obowiązkowa dla fanów bardziej klasycznych gier RPG, które w ostatnim czasie nieco przygasły na popularności.

Zobacz też: Najlepsze gry singleplayer

Kup Baldur’s Gate 3

Przypomnijmy, że Baldur’s Gate 3 pojawi się na rynku 31 sierpnia 2023 roku. Gra na początku zadebiutuje tylko na PC i PS5, ale zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami producenta jej premiera na Xboxach Series X|S nie jest wykluczona.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.