Banishers: Ghosts of New Eden z datą premiery! Nowe RPG od twórców Life is Strange na zwiastunie

Banishers: Ghosts of New Eden

Banishers: Ghosts of New Eden – czyli nowe action-RPG od studia DON’T NOD, które na swoim koncie ma m.in. takie tytuły jak Life is Strange czy Vampyr – zapowiedziano podczas The Game Awards 2022. Dzisiaj natomiast w sieci pojawił się kolejny zwiastun wspomnianej produkcji. Klimatyczny materiał promocyjny ujawnił dokładną datę premiery gry.

Ujawniono datę premiery Banishers: Ghosts of New Eden. Nowa gra twórców Life is Strange zadebiutuje w 2023 roku

Banishers: Ghosts of New Eden – zwiastun z datą premiery

Powyższy zwiastun informuje, że Banishers: Ghosts of New Eden zadebiutuje na rynku 7 listopada 2023 roku. Zgodnie z zapowiedziami głównymi bohaterami nadchodzącej produkcji studia DON’T NOD będą Antea Duarte i Red mac Raith – para kochanków i Pogromców, którzy chronią żywych przed widmami i upiorami.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Podczas ostatniej misji Antea zostaje śmiertelnie ranna i staje się jednym z duchów, na które do tej pory polowała. Kobieta nie opuszcza jednak swojego partnera i wspólnie z nim spróbuje odkryć, dlaczego jej dusza nie odeszła w zaświaty. Deweloperzy zapowiadają, że Banishers: Ghosts of New Eden nie zabraknie „trudnych decyzji”, które mają „dramatycznie wpływać” na historię bohaterów.

Zanurz się w pięknej, intymnej i potężnej historii między dwojgiem nieszczęśliwych kochanków. W roli Pogromców stań się częścią życia społeczności regionu New Eden i rozwiązuj przypadki nawiedzenia w mistycznym, bogatym w historie i pełnym tajemnic świecie, nękanym przez nadprzyrodzone stworzenia i starożytne tajemnice.

– informuje opis gry na Steam.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do It Takes Two

Na koniec warto dodać, że Banishers: Ghosts of New Eden powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Zgodnie z informacjami dostępnymi na karcie produktu na platformie Steam gra będzie dostępna w polskiej wersji językowej (napisy). Zamierzacie sprawdzić nową produkcję studia DON’T NOD? Dajcie znać w komentarzach!

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.