Banishers: Ghosts of New Eden do sprawdzenia za darmo! Gracze mogą przetestować nowe action-RPG

Banishers Ghost of New Eden

Banishers: Ghosts of New Eden spotkało się z ciepłym przyjęciem zarówno ze strony recenzentów, jak i samych graczy, co potwierdzają m.in. średnia ocen na Metacritic oraz opinie na Steam. Deweloperom ze studia Don’t Nod najwyraźniej zależy na dotarciu do większej liczby użytkowników. Francuski zespół postanowił bowiem umożliwić wszystkim zainteresowanym przetestowanie wspomnianej produkcji.

Banishers: Ghosts of New Eden z wersją demo na PC i konsolach

We wpisie opublikowanym na portalu społecznościowym X poinformowano, że Banishers: Ghosts of New Eden otrzymało wersję demonstracyjną. Wspomniane demo dostępne jest zarówno na PC, jak i konsolach PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S. Wiadomość ta z pewnością ucieszy graczy, którzy zastanawiali się nad kupnem najnowszej produkcji twórców Life is Strange.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Zgodnie z przekazanymi informacjami wersja demonstracyjna Banishers: Ghosts of New Eden pozwala zapoznać się z pierwszą misję. Wszystkie postępy poczynione w demie będzie natomiast można przenieść do pełnej wersji.

Na koniec warto przypomnieć, że Banishers: Ghosts of New Eden zadebiutowało na rynku w lutym 2024 roku. Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się również, że najnowsza produkcja Don’t Nod może otrzymać w przyszłości sequel.

Źródło: X

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.