Banishers: Ghosts of New Eden na kolejnym zwiastunie. Ujawniono też wymagania sprzętowe na PC

Recenzja Banishers: Ghosts of New Eden

Banishers: Ghosts of New Eden dopiero co otrzymało zwiastun prezentujący odmienne style walki bohaterów, a w sieci już pojawiły się kolejne informacje na temat nowego action-RPG od twórców Life is Strange. Focus Entertainment – wydawca gry – opublikował bowiem jeszcze jeden gameplay trailer, a studio Don’t Nod ujawniło wymagania sprzętowe wspomnianej produkcji.

Twórcy Banishers: Ghosts of New Eden przygotowują graczy PC na premierę. Wymagania sprzętowe i nowy zwiastun

Banishers: Ghosts of New Eden – zwiastun prezentujący moce Antei

Najnowszy zwiastun Banishers: Ghosts of New Eden prezentuje nadprzyrodzone moce Antei. Trailer zapowiada, że bohaterka otrzyma specjalne drzewko umiejętności, a dzięki esencji gracze będą mogli rozwinąć jej zdolności. W materiale nie brakuje również fragmentów rozgrywki, które pozwalają po raz kolejny sprawdzić, jak wspomniana postać radzi sobie w akcji.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jak wspomnieliśmy wyżej, Banishers: Ghosts of New Eden doczekało się także oficjalnych wymagań sprzętowych. Na karcie gry na Steam można znaleźć zarówno minimalne, jak i rekomendowane konfiguracje. W pierwszym przypadku gracze mogą liczyć na rozgrywkę w Full HD i 30 FPS-ach przy niskich ustawieniach graficznych. Spełnienie zalecanych wymagań pozwoli natomiast uruchomić nową produkcję Don’t Nod w rozdzielczości 1080p i 60 klatkach na sekundę, a także na „bardzo wysokich” ustawieniach graficznych.

Banishers: Ghosts of New Eden – minimalne wymagania sprzętowe:

 • System operacyjny: Windows 10/11 (64-bit);
 • Procesor: Intel Core i3-8300 / AMD Ryzen 3 2200G;
 • Pamięć: 8 GB RAM;
 • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 1050 Ti / AMD Radeon RX 580 (4 GB VRAM);
 • DirectX: Wersja 12;
 • Miejsce na dysku: 52 GB wolnej przestrzeni.

Banishers: Ghosts of New Eden – zalecane wymagania sprzętowe:

 • System operacyjny: Windows 10/11 (64-bit);
 • Procesor: Intel Core i5-10600K / AMD Ryzen 5 5600X;
 • Pamięć: 16 GB RAM;
 • Karta graficzna: Nvidia GeForce RTX 2060 / AMD Radeon RX 6700 XT (6 GB VRAM);
 • DirectX: Wersja 12;
 • Miejsce na dysku: 52 GB wolnej przestrzeni (zalecany dysk SSD).

Banishers: Ghosts of New Eden zadebiutuje już 13 lutego 2024 roku. Zgodnie z zapowiedziami nowa produkcja twórców Life is Strange trafi zarówno na komputery osobiste, jak i konsole PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S. Jakiś czas temu gracze mieli okazję również zobaczyć zwiastun prezentujący bestiariusz w nowym action-RPG studia Don’t Nod.

Źródło: Steam, YouTube

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.