Bestiariusz na nowym zwiastunie Banishers Ghosts of New Eden! Gra zaoferuje intrygujących przeciwników

Banishers: Ghosts of New Eden

Jakiś czas temu twórcy Banishers Ghosts of New Eden zaprezentowali zwiastun koncentrujący się na przedstawieniu świata gry. To jednak nie wszystko, co przygotowali dla nas deweloperzy z DON’T NOD. Tym razem udostępniony został materiał przybliżający bestie, z którymi zmierzą się gracze.

Banishers Ghosts of New Eden – nowy zwiastun przedstawia bestiariusz

Banishers Ghosts of New Eden – bestiariusz

Twórcy Banishers Ghosts of New Eden podzielili się właśnie najnowszym zwiastunem tej intrygującej produkcji. Choć materiał nie należy do najdłuższych, możemy rzucić okiem na przerażajace i mroczne bestie, które czekać będą na nas w świecie gry. Jak możemy zauważyć, gracze zmierzą się z różnorodnymi przeciwnikami, a bestiariusz zapowiada się całkiem ciekawie.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W ramach przypomnienia Banishers Ghosts of New Eden pozwoli graczom wcielić się w łowcę duchów o imieniu Red. Bohaterowi towarzyszyć będzie kobieta o imieniu Antea, która w postaci zjawy pomoże ukochanemu w walce. Produkcja ma zaoferować dynamiczne elementy rywalizacji i głęboką historię.

Zobacz też: Gry podobne do Fallout

Na zakończenie przypomnijmy jeszcze, że Banishers Ghosts of New Eden zadebiutuje 13 lutego 2024 roku. Produkcja zmierza na komputery osobiste oraz na konsole Xbox Series X|S i PlayStation 5.

Źródło: YouTube

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.