Nowy zwiastun Banishers Ghosts of New Eden już w sieci! Na graczy czeka piękny, ale nieprzyjazny świat

Banishers Ghosts of New Eden

Na początku grudnia mieliśmy okazję zobaczyć klimatyczny trailer Banishers Ghosts of New Eden. Produkcja od twórców gier takich jak Life is Strange i Vampyr robi naprawdę dobre wrażenie i zapowiada się na jedną z ciekawszych premier przyszłego roku. Tymczasem DON’T NOD ma dla nas kolejny materiał, tym razem koncentrujący się na świecie gry.

Banishers Ghosts of New Eden na nowym zwiastunie prezentuje kilka lokacji i postaci, które spotkają gracze

Tegoroczna gala The Game Awards przyniosła nowy zwiastun Banishers Ghosts of New Eden. Krótki materiał pozwolił poczuć graczom niezwykły klimat gry i zapowiedział naprawdę obiecującą produkcję. Tym razem twórcy postanowili podzielić się kilkoma szczegółami związanymi ze światem gry.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jak możemy dowiedzieć się z udostępnionego wideo, europejscy imigranci przybyli do nieprzyjaznego, ale pięknego środowiska dziesiątki lat temu, uznając miejsce za niezaludnione. Nowy Eden to kraina bajecznych gór, bagien, rwących rzek i bujnych lasów, a gracze będą mogli odkrywać sekrety tego świata w trakcie eksploracji. Banici czują jednak, że granica między życiem a śmiercią jest cienka.

W Banishers Ghosts of New Eden wcielimy się w łowcę duchów, Reda. Główny bohater będzie miał towarzyszkę, zmarłą kobietę o imieniu Antea, która jako zjawa pomaga swojemu ukochanemu w walce z niebezpieczeństwami. Poza wciągającą i głęboką fabułą produkcja ma cechować się dynamiczną rywalizacją.

Zobacz też: Smartfon do 3000 zł

Przypominamy, że Banishers Ghosts of New Eden ma zadebiutować 13 lutego 2024 roku. Gra zmierza na komputery osobiste, a także na konsole PlayStation 5 i Xbox Series X|S.

Źródło: Twitter

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.