Banishers: Ghosts of New Eden na nowym zwiastunie! Tym razem zapoznajemy się z mechanikami gry

Banishers Ghost of New Eden

Banishers: Ghosts of New Eden to gra, która zadebiutuje już wkrótce. Dlatego też dostaliśmy jej następny zwiastun. Tym razem wprowadza on nas w tajniki rozgrywki.

Banishers: Ghosts of New Eden – zwiastun rozgrywki

Banishers: Ghosts of New Eden – zwiastun rozgrywki

Banishers: Ghosts of New Eden to kolejna produkcja, którą przygotowuje uznane studio Don’t Nod. Tym razem twórcy serwują nam mroczne RPG, osadzone we wczesnych czasach kolonizacji Ameryki.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Najnowszy trailer gry opowiada nam o jej mechanikach. Możemy więc zobaczyć, jak wygląda walka. W niej wykorzystamy miecz, broń palną oraz moce pogromców.

Ponadto typowo dla Don’t Nod, produkcja ta zaoferuje nam także rozbudowany system wyborów. Z tymi zwiążą się rzecz jasna konsekwencje.

To już kolejny zwiastun Banishers: Ghost of New Eden, który mogliśmy podziwiać w ostatnich dniach. Wcześniej deweloperzy podzielili się z nami m.in. wprowadzeniem do fabuły swojego tytułu.

Przypomnijmy, że gra pojawi się na rynku już 13 lutego 2024 roku. Będzie ona dostępna na PC, PS5 oraz Xboxach Series X|S.

Źródło: YouTube / Focus Entertainment

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.