Banishers Ghosts of New Eden na klimatycznym trailerze! Gra od twórców Life is Strange wygląda świetnie

Banishers: Ghosts of New Eden

W sierpniu bieżącego roku mogliśmy rzucić okiem na 15-minutowy gameplay z Banishers Ghosts of New Eden. Twórcy takich gier jak Life is Strange i Vampyr pracują bowiem nad tytułem action-RPG, o którym postanowili przypomnieć graczom – tym razem przy okazji The Game Awards 2023. Trzeba przyznać, że nowy materiał prezentujący produkcję DON’T NOD robi naprawdę dobre wrażenie.

Banishers Ghosts of New Eden z nowym zwiastunem na The Game Awards 2023

Zwiastun Banishers Ghosts of New Eden

Podczas tegorocznego The Game Awards twórcy Banishers Ghosts of New Eden podzielili się nowym zwiastunem gry. Choć materiał jest krótki, poza emocjonalnym, animowanym wstępem, zawiera też kilka ujęć z samej rozgrywki. Całości dopełnia rewelacyjna, bardzo klimatyczna muzyka.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Banishers Ghosts of New Eden pozwoli nam wcielić się w łowcę duchów o imieniu Red. Głównemu bohaterowi towarzyszy zmarła kobieta, Antea, która pod postacią zjawy pomaga ukochanemu w walce z niebezpieczeństwami. Poza głęboką historią produkcja charakteryzować się będzie dynamiczną rywalizacją.

Zobacz też: Gry podobne do Cyberpunk 2077

Banishers Ghosts of New Eden miało zadebiutować w listopadzie, jednak twórcy zdecydowali o przesunięciu terminu premiery. Jak możemy dowiedzieć się ze świeżo udostępnionego trailera, produkcja pojawi się na rynku 13 lutego 2024 roku. Gra zmierza na PC, PlayStation 5 oraz Xboxy Series X|S.

Źródło: YouTube

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.