Bassmaster Fishing 2022 kolejną grą, która wzbogaci Xbox Game Pass w dniu swojej premiery

Bassmaster Fishing 2022

Wczoraj pisaliśmy, że Space Warlord Organ Trading Simulator trafi do Xbox Game Pass w dniu swojej premiery. Dziś dowiedzieliśmy się o kolejnej grze, która wzbogaci abonament Microsoftu „pierwszego dnia”. Rzecz jasna mowa o tytułowym Bassmaster Fishing 2022, czyli ciekawie zapowiadającej się produkcji dla miłośników wędkowania.

Chcesz kupić 20 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate za ok. 100 zł? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Bassmaster Fishing 2022 wkrótce w Xbox Game Pass

Zwiastun Bassmaster Fishing 2022 z elementami rozgrywki

W Bassmaster Fishing 2022 weźmiemy udział w legendarnym turnieju Bassmaster Classic, którego motywem przewodnim jest profesjonalny połów basów. Do dyspozycji graczy oddano kilka trybów rozgrywki, a także zadbano o licencjonowanych wędkarzy i przygotowano kilka lokacji, które istnieją w prawdziwym świecie. Co więcej, twórcy zapowiadają bardzo rozbudowany multiplayer.

Premiera Bassmaster Fishing 2022 odbędzie się 28 października 2021 roku, co oznacza, że tego samego dnia gra trafi również do biblioteki Xbox Game Pass. W ramach usługi Amerykanów odpalimy ją na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) i być może w chmurze.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja dnia