Batalion: Legacy trafi do graczy za darmo! Twórcy kończą współpracę ze Square Enix

Batalion Legacy

Batalion 1944 to gra FPS, która miała rzucić wyzwanie serii Call of Duty oraz przyciągnąć fanów marki tęskniących za klasycznymi już odsłonami osadzonymi w czasach II wojny światowej. Grę czeka teraz spore przemodelowanie, a także przejście na model free to play.

REKLAMA

Batalion: Legacy za darmo

Studio BULKHEAD Interactive poinformowało o zakończeniu współpracy ze Square Enix. Twórcy odpowiedzialni za grę Batalion 1944 okazali się być niezadowoleni współpracą z japońskim wydawcą. Ich gra otrzymała spore wsparcie na platformie Kickstarter, a mimo obietnic złożonych fanom, nie została wydana na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One – warto dodać, że premiera pecetowej wersji miała miejsce jeszcze w 2019 roku.

Zobacz też: Najlepsze soundbary do telewizora

Jaki los czeka zatem czeka grę zespołu BULKHEAD Interactive? W pierwszej kolejności twórcy chcą na swój sposób zresetować produkcję, poprzez wydanie jej odświeżonej i poprawionej wersji pod nazwą Batalion: Legacy. Co najważniejsze, zmieniony zostanie model dystrybucji gry – od teraz tytuł będzie dostępny za darmo. Fani pierwowzoru znajdą w niej zatem znane i lubiane elementy, jak również nowości. Dostaniemy przeglądarkę serwerów, poprawioną płynność działania, nowe bronie czy tryby rozgrywki.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!