Do Batman Arkham Knight zmierza aktualizacja? Gra może doczekać się wsparcia dla Ray Tracingu

batman arkham knight

Jak dowiedzieliśmy się w czerwcu tego roku, Batman Arkham Trilogy trafi na Nintendo Switch. Poza tym wydarzeniem, twórcy z Rocksteady mogą także szykować coś więcej w związku z postacią Bruce’a Wayne’a. Zauważono bowiem, że na platformie SteamDB pojawiła się wzmianka o aktualizacji Batman Arkham Knight.

Batman Arkham Knight może doczekać się pierwszej od lat aktualizacji

Zwiastun Batman Arkham Knight

Na platformie SteamDB dostrzeżono pewne oznaki tego, że do Batman Arkham Knight może zmierzać pierwsza od lat aktualizacja podstawowej wersji gry. Okazuje się, że na Steamie trwają testy tajemniczej łatki. Nie wiemy niestety dokładnie, nad czym mogą pracować deweloperzy, jednak jak sugeruje portal Tech4Gamers, może to mieć związek z dodaniem do gry Ray Tracingu.

Dziennikarze serwisu zauważają bowiem, że gdy w 2021 roku doszło do wycieku tytułów z bazy GeForce Now, na liście znajdował się także Batman Arkham Knight RTX Remaster. To właśnie powoduje spekulacje, jakoby funkcja śledzenia promieni miała trafić do tytułu. Jednak jak zwykle w przypadku takich domniemywań, warto potraktować je z dystansem i poczekać na ewentualne oficjalne komunikaty.

Zobacz też: Telefon do 800 zł

Na koniec przypominamy, że Rocksteady pracuje aktualnie nad Suicide Squad: Kill the Justice League. Premiera tej gry została jednak przesunięta i najprawdopodobniej produkcja zadebiutuje w 2024 roku.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.