Batman Arkham Shadow doczekał się nowego trailera. Produkcja ominie posiadaczy PlayStation VR2

Batman Arkham Shadow

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, nowa gra z uniwersum batmana będzie produkcją osadzoną w wirtualnej rzeczywistości. Tytuł doczekał się nowego zwiastuna i niestety, będzie to pozycja, w którą większość graczy nie zagra. Nie pobawią się nawet ci, którzy posiadają wirtualne gogle od Sony.

Batman Arkham Shadow to produkcja ekskluzywna na Meta Quest 3

Trailer Batman Arkham Shadow na Summer Game Fest 2024

Batman Arkham Shadow to produkcja, która zmierza ekskluzywnie na gogle Meta Quest 3. Tym samym tytuł oficjalnie nie pojawi się na żadnym innym sprzęcie do wirtualnej rzeczywistości. Jest to raczej smutna wiadomość, chociażby dla posiadaczy PS VR2, które to od miesięcy cierpi na brak nowych gier.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Zwiastun nowego Batmana przedstawiony na Summer Game Fest 2024 ukazuje zarys fabularny produkcji. Mroczny Rycerz zmierzy się z The Ratcatcherem, który na materiale nazwany został Rat Kingiem. Człowiek Nietoperz ponownie będzie musiał stawić czoła zagrożeniu, aby uratować miasto Gotham.

Póki co nie jest znana dokładna data premiery nadchodzącej produkcji z Batmanem w roli głównej. Wiadomo jedynie, że produkcja zadebiutuje w okolicach jesieni 2024 roku.

Źródło: Summer Game Fest 2024

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
SKORZYSTAJ Z GIGA PROMOCJI – KLIKNIJ I KUP
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.