Aktualizacja 1.2 do Battlefield 2042 wprowadzi m.in. przebudowaną mapę. Twórcy rozwijają grę mimo fali hejtu

Battlefield 2042

DICE zapowiedziało aktualizację 1.2 do Battlefield 2042, która trafi na serwery już jutro. Szwedzkie studio przy okazji poinformowało, czego możemy się spodziewać po nadchodzącym uaktualnieniu. Przebudowano m.in. mapę, aby grało się na niej jeszcze przyjemniej. Czy nowa aktualizacja sprawi, że gracze w końcu przestaną narzekać na tę odsłonę? Raczej nie, ale być może studio zrehabilituje się w oczach chociaż kilku osób.

REKLAMA

Battlefield 2042, aktualizacja 1.2. Co nowego?

Battlefield 2042
Battlefield 2042

Battlefield 2042 jest już w połowie 1. sezonu, a DICE nie ustaje w staraniach reanimowania trupa. Aktualizacja 1.2 pojawi się na serwerach już jutro i będzie ostatnim dużym uaktualnieniem przed startem drugiego sezonu. Jak czytamy w changelogu, w wersji 1.2 studio zdecydowało się przebudować mapę Kalejdoskop, dodając nowe osłony, pozycje flag, ukształtowanie terenu czy rozmaite aktualizacje wizualne w wybranych miejscach. Ponadto DICE zdecydowało się zaktualizować modele postaci kilku specjalistów oraz osłabić moc działek 30 mm na RAH-68 Huron i YG-99 Hannibal, aby bardziej zbalansować rozgrywkę.

Przeczytaj też: Soundbar do telewizora — najlepsze modele

Poza tym przygotowano też kilka pomniejszych zmian, które mogą docenić niektórzy gracze, którzy wciąż bawią się na serwerach Battlefield 2042. Pełną listę nowości w aktualizacji 1.2 można znaleźć na oficjalnej stronie Electronic Arts. Gracie jeszcze w tę produkcję, czy już dawno o niej zapomnieliście? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!