Battlefield 2042 żyje i ma się dobrze. DICE zapowiada plany rozwoju gry na 2023 rok

Battlefield 2042

Sony otwarcie mówiło ostatnio, że Battlefieldowi brakuje dużo do Call of Duty i Electronic Arts nie potrafi zrobić godnej konkurencji dla Activision. Na szczęście nie zniechęciło to DICE, które właśnie poinformowało o swoich planach na rok 2023.

DICE o przyszłości Battlefielda 2042

Koncepcyjna grafika z Battlefielda 2042

Battlefield 2042 przeszedł ostatnio niemałe zmiany. Do gry trafił trzeci sezon, a razem z nimi cała masa długo wyczekiwanego contentu. Gracze mają teraz pełne ręce roboty, a DICE liczy, że regularne aktualizacje pozwolą zachęcić do powrotu część społeczności.

Jednocześnie deweloperzy dali do zrozumienia, że na trzecim sezonie nie skończy się wsparcie dla Battlefielda 2042. W krótkim artykule na stronie EA studio zapowiedziało czego, możemy spodziewać się po roku 2023. Na kolejne, bardzo ważne wydarzenie zapowiada się patch 3.2 zaplanowany na początek przyszłego roku, w którym powróci system klas. Ponadto w tym samym czasie wystartować ma czwarty sezon Battlefielda 2042.

Przeczytaj też: Jak sprawdzić czy telewizor ma DVB-T2

Do czasów świetności serii nowemu BF-owi jeszcze trochę brakuje. Nie da się jednak ukryć, że gra jest aktualnie w dobrym stanie, a częste aktualizacje są dobrą motywacją do powrotu. Przyszły rok ma pod tym względem wyglądać jeszcze lepiej.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!