Battlefield 2042 z trzecim sezonem! DICE zdradza szczegóły nadchodzącej aktualizacji

Battlefield 2042

Zbliżają się bardzo ciekawe czasy dla fanów Battlefielda 2042. Najpierw dowiedzieliśmy się, kiedy gra trafi do Xbox Game Passa, a teraz DICE poinformowało o szczegółach następnej aktualizacji. Zadebiutował zwiastun rozgrywki z trzeciego sezonu.

DICE zapowiada trzeci sezon Battlefielda 2042

Zwiastun rozgrywki trzeciego sezonu Battlefield 2042

Battlefield 2042 powoli wstaje z kolan. Zgodnie z obietnicą, DICE cały czas pracuje nad swoją początkowo nieudaną produkcją i przez ostatni rok naprawili tysiące błędów. Od kilku miesięcy wypuszczają również nową zawartość do gry, urozmaicając tym samym rozrywkę weteranom serii.

Nie inaczej będzie 22 listopada, kiedy do Battlefielda 2042 trafi trzeci sezon, którego głównym bohaterem jest nowa mapa Spearhead. Ponadto zadebiutują trzy nowe bronie (Rorsch Mk-4, NVK-S22 i NVK-P125) oraz nowy operator Zain odnawiający swoje punkty zdrowia po wyeliminowaniu przeciwnika.

Przeczytaj też: Jaki telewizor kupić

Nie jest to oczywiście koniec atrakcji, jakie szykuje dla fanów Battlefielda Escalation. W zapowiedzi DICE wspomina również o nowym czołgu oraz możliwości odblokowania broni z trybu Portal. Posiadaczom Game Passa gra powinna bardzo szybko udowodnić, jak wiele zmieniło się przez ostatni rok.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!