Battlefield 2042 wraca do starych rozwiązań. DICE potwierdziło powrót systemu klas

Battlefield 2042

Pod koniec roku DICE zapowiadało, że Battlefield 2042 nigdzie się nie wybiera, a twórcy planują dalszy rozwój swojej produkcji. Do czasów świetności serii nowemu BF-owi jednak wciąż daleko. Znacząco zmienić to może opublikowana właśnie przez DICE informacja.

Powrót klas do Battlefielda 2042

Zwiastun Battlefielda 2042

W Battlefieldzie 2042 trwa aktualnie trzeci sezon. Gracze cieszą się dużą aktualizacją, testują wprowadzone do gry nowości, ale nie jest to najwyraźniej koniec atrakcji. Na stronie Electronic Arts pojawił się wpis zapowiadający planowane przez DICE zmiany.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W charakterystycznym dla siebie stylu twórcy szczegółowo opowiadają o nurtujących ich problemach oraz proponowanych rozwiązaniach. Wśród nich znajduje się powrót starego systemu klas postaci. Ponad rok po premierze DICE adresuje więc jeden z największych problemów Battlefielda 2042 w oczach weteranów.

Przeczytaj też: Najlepszy VPN

Powrót do starego systemu może w teorii nie wyglądać zbyt dobrze, ale ze starym systemem klas nie było większych problemów. Decyzja ta powinna przyciągnąć do BF-a wielu graczy, którzy czuli, że aktualne rozwiązania nie dają im swobody, którą oferowały poprzednie odsłony.

O autorze
Tomasz Alicki
Autor

Wychowany na konsolach weteran Call of Duty. Fan esportu i dobrej książki. Wolne chwile spędza w World of Warcraft lub Path of Exile.

Liczba wpisów: 279 (w redakcji od 17.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.