Battlefield 2042 wraca do starych rozwiązań. DICE potwierdziło powrót systemu klas

Battlefield 2042

Pod koniec roku DICE zapowiadało, że Battlefield 2042 nigdzie się nie wybiera, a twórcy planują dalszy rozwój swojej produkcji. Do czasów świetności serii nowemu BF-owi jednak wciąż daleko. Znacząco zmienić to może opublikowana właśnie przez DICE informacja.

Powrót klas do Battlefielda 2042

Zwiastun Battlefielda 2042

W Battlefieldzie 2042 trwa aktualnie trzeci sezon. Gracze cieszą się dużą aktualizacją, testują wprowadzone do gry nowości, ale nie jest to najwyraźniej koniec atrakcji. Na stronie Electronic Arts pojawił się wpis zapowiadający planowane przez DICE zmiany.

W charakterystycznym dla siebie stylu twórcy szczegółowo opowiadają o nurtujących ich problemach oraz proponowanych rozwiązaniach. Wśród nich znajduje się powrót starego systemu klas postaci. Ponad rok po premierze DICE adresuje więc jeden z największych problemów Battlefielda 2042 w oczach weteranów.

Przeczytaj też: Najlepszy VPN

Powrót do starego systemu może w teorii nie wyglądać zbyt dobrze, ale ze starym systemem klas nie było większych problemów. Decyzja ta powinna przyciągnąć do BF-a wielu graczy, którzy czuli, że aktualne rozwiązania nie dają im swobody, którą oferowały poprzednie odsłony.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z