1. sezon Battlefield 2042 z datą startu. Polska operatorka, nowa mapa i więcej nowości

Battlefield 2042

Jakiś czas temu informowaliśmy, że 1. sezon Battlefield 2042 wystartuje w czerwcu, choć wówczas dokładna data nie była znana. Dzisiaj wszystko się zmieniło, a DICE oficjalnie zaprezentowało kolejną odsłonę rozgrywek wieloosobowych. Firma podała dzień startu pierwszego sezonu, a także zdradziła, jakich nowości możemy się spodziewać w aktualizacji.

REKLAMA

1. sezon Battlefield 2042 — data startu oraz nowości

Zwiastun 1. sezonu Battlefield 2042

1. sezon Battlefield 2042 zatytułowany „Godzina zero” wystartuje już (a raczej dopiero) 9 czerwca. Aktualizacja wprowadzi do gry nowe helikoptery, nową górzystą mapę oraz polską Specjalistkę od niszczenia pojazdów — Ewelinę Lis. Ponadto dostaniemy nowe bronie takie jak kusza Ghostmaker R10 czy karabin wyborowy BSV-M.

Sezon 1 w BF2042 to też debiut Battle Passa. Przepustka bojowa odblokowująca dodatkowe skórki, ozdoby na broń, powalenia i inne korzyści została wyceniona na 10 dolarów, więc w Polsce zapewne przyjdzie nam zapłacić za nią ok. 40 zł. DICE zarzeka się jednak, że wszystkie przedmioty związane z rozgrywką będzie można też odblokować za darmo w ramach postępów czynionych w grze.

Przeczytaj też: Jaki TV do PlayStation 5 wybrać?

Warto wspomnieć, że sezon 2 do Battlefield 2042 również jest w planach. Czekacie debiutu sezonu 1, czy może zdążyliście już zapomnieć o najnowszej strzelance DICE? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!