Battlefield 2042 z datą premiery w Xbox Game Pass i EA Play. Zagramy lada dzień!

Battlefield 2042

Tydzień temu informowaliśmy, że Battlefield 2042 wkrótce trafi do Xbox Game Pass oraz EA Play. Wówczas nie poznaliśmy jednak dokładnej daty dodania gry do abonamentów, ale dzisiaj wszystko się zmieniło. Wiemy już, kiedy BF2042 zadebiutuje w Xbox Game Pass i EA Play!

Data dodania Battlefield 2042 do Xbox Game Pass i EA Play

Gameplay z 3. sezonu Battlefield 2042

Tydzień temu ogłoszono, że Battlefield 2042 zadebiutuje w bibliotece Xbox Game Pass oraz EA Play wraz ze startem trzeciego sezonu rozgrywek. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że rzeczony sezon wystartuje już 22 listopada, co oznacza, że abonenci wymienionych usług zagrają w BF2042 za pięć dni. Innymi słowy, długo już nie poczekamy!

Przeczytaj też: Najlepsze mody do World of Tanks

Battlefield 2042 to najnowsza odsłona popularnej serii strzelanek od EA. Produkcja zaliczyła fatalny start, ale DICE cały czas stara się ją ulepszać, czego doskonałym dowodem jest m.in. 3. sezon rozgrywek. Czy debiut w Game Passie i EA Play sprawi, że serwery ponownie zapełnią się graczami? Pożyjemy, zobaczymy.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
>
Z