Popularny FPS i trzy inne gry za darmo przez weekend. Nowa oferta Xbox Free Play Days

Xbox Free Play Days

Dzisiaj czwartek, a więc zgodnie z tradycją Microsoft zaprasza graczy na kolejną odsłonę Xbox Free Play Days. Okazuje się, że w ten weekend użytkownicy konsol Xbox będą mieli okazję sprawdzić aż cztery produkcje. Zgodnie z przekazanymi informacjami klienci amerykańskiej firmy przetestują takie tytuły jak Akka Arrh, Autonauts, Battlefield 2042 oraz Minecraft.

Akka Arrh, Autonauts, Battlefield 2042 i Minecraft za darmo w ramach Xbox Free Play Days (12-15 października)

Battlefield 2042 – zwiastun 6. sezonu rozgrywek

Prawie w każdy weekend abonenci Microsoftu otrzymują możliwość przetestowania kilku wybranych produkcji i podobnie jest także tym razem. Subskrybenci Xbox Game Pass Core oraz Xbox Game Pass Ultimate mogą cieszyć się wspomnianymi wyżej grami za darmo do 15 października, czyli do najbliższej niedzieli.

Przeczytaj też: Najlepsze gry podobne do Uncharted

Jak oceniacie najnowszą ofertę Xbox Game Pass? Zamierzacie spędzić ten weekend na serwerach Battlefield 2042? A może poświęcicie swój czas na inny tytuł z powyższej listy? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.