Bayonetta 3 z największą aktualizacją od premiery. PlatinumGames wprowadza zmiany do systemu walki

Bayonetta 3

Bayonetta 3 skończy pod koniec października trzy miesiące. Gra zebrała bardzo dobre recenzje, może pochwalić się dostarczeniem tony rozrywki posiadaczom Nintendo Switcha, ale PlatinumGames nie planuje osiadać na laurach. Przyszedł czas na aktualizacje.

Duża aktualizacja Bayonetta 3

Zwiastun Bayonetta 3

Światło dzienne ujrzała właśnie aktualizacja 1.2.0. Jest to bez wątpienia największa łatka w historii Bayonetty 3, która wprowadza kilka znaczących zmian. Wśród nich są chociażby nowe warunki aż siedmiu różnych poziomów Niflheim. W oczach PlatinumGames były one zbyt trudne i teraz nie powinny sprawiać graczom tyle problemów.

Ponadto wprowadzono kilka ważnych usprawnień do systemu walki. Umiejętność Witch Time Violi będzie teraz dłuższa, a gracz zyska więcej czasu na jej aktywowanie. Grę wzbogacono również o nowe, większe okienko aktywacji bloku.

Przeczytaj też: Kody do The Forest

Pełną listę wprowadzonych przez PlatinumGames zmian znaleźć można na oficjalnej stronie Nintendo. Fani Bayonetty 3 wciąż walczący z trudniejszymi poziomami powinni z otwartymi ramionami przyjąć wszystkie te usprawnienia.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z