Pierwsze recenzje Bayonetta 3 – kolejna genialna gra na Nintendo Switch

Bayonetta 3

Posiadacze konsoli Nintendo Switch mogą wybierać pomiędzy tysiącami miernej jakości produkcji indie a sporą listą genialnych tytułów (niekiedy na wyłączność). Do tej drugiej grupy dołączyła Bayonetta 3. Pierwsze recenzje są jednogłośne — gra jest świetna.

Bayonetta 3 chwalona w recenzjach

Bayonetta 3
Bayonetta 3

Trzeba przyznać, że gdy na konsolę Nintendo Switch trafia wyczekiwany tytuł ekskluzywny, to gracze mogą spodziewać się produkcji najwyższych lotów. Tak jest w przypadku gry Bayonetta 3. Choć trzecia część przygód popularnej wiedźmy trafi na rynek 28 października 2022 roku, to w sieci jest już sporo recenzji tej odsłony serii. Na ten moment serwis Metacritic wskazuje średnią ocen na poziomie 89 punktów. Oznacza to, że biblioteka hybrydowej konsolki została wzbogacona o prawdziwy hit!

Na 70 recenzji aż 68 jest pozytywnych. Serwis The Enemy uznał, że Bayonetta 3 dostarcza graczom regularnych niespodzianek i rozgrywkę najwyższych lotów. Dynamiczna akcja to jednak nie wszystko, bo sama historia opowiedziana w grze uznana została za epicka. Pozytywów nie brakuje też w przypadku opinii redakcji Atomix. Ich zdaniem Bayonetta 3 to jedna z najlepszych gier tego roku, na którą zdecydowanie warto było czekać.

Przykładowe oceny Bayonetta 3:

  • The Enemy – 10/10
  • Telegraph – 10/10
  • Destructoid – 10/10
  • SECTOR.sk – 9,5/10
  • Atomix – 9,5/10
  • Press Start Australia – 9/10
  • GamePro Germany – 8,8/10
  • Checkpoint Gaming – 8,5/10
  • Trusted Reviews – 8/10

Przeczytaj też: Przystawka Smart TV – najlepsze modele

Łącznie Bayonetta 3 otrzymała aż 8 not maksymalnych i wiele przekraczających 8,5 na 10. Jest to zatem pozycja obowiązkowa dla posiadaczy konsoli Nintendo Switch, jak i mocny argument zakupowy. Kilkuletnie urządzenie nadal potrafi być platformą dla świetnych tytułów.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.