Przedpremierowy trailer gry Bayonetta 3 w sieci — tytuł z Nintendo Switch zapowiada się świetnie!

Bayonetta 3

Premiera gry Bayonetta 3 będzie mieć miejsce jeszcze w tym miesiącu. To idealny moment na podgrzanie atmosfery wokół tytułu, co postanowili wykorzystać twórcy. Do sieci trafił oficjalny trailer produkcji, która zapowiada się naprawdę dobrze.

Bayonetta 3 nadchodzi na Nintendo Switch

Trailer Bayonetta 3

Bayonetta 3 to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego miesiąca na konsolę Nintendo Switch. Tytuł ekskluzywny będzie kontynuacją przygód wyjątkowej czarownicy, którą zdążyli pokochać gracze na całym świecie. Z okazji nadchodzącej daty wydania produkcji twórcy udostępnili w sieci kolejny trailer swojego tytułu.

Zobacz też: Jak udostępnić internet z telefonu na komputer

Gra Bayonetta 3 zadebiutuje na Nintendo Switch już 28 października 2022 roku. Czy tytuł zawalczy o miano gry roku na tę konsolę? Póki co, ciężko powiedzieć. Znając jednak jakość niektórych dużych gier z konsoli od Nintendo, można oczekiwać, że będzie to jedna z ciekawszych gier na tę platformę.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.