Twórcy Days Gone „gotują” nową grę. Studio już pracuje nad kolejną marką

Days Gone

Już dawno temu mogliśmy być po premierze Days Gone 2, o czym mówił niedawno jeden z twórców gry. Nie ma jednak co płakać nad rozlanym mlekiem. Studio odpowiedzialne za jeden z hitów ekskluzywnych PlayStation już aktywnie pracuje bowiem nad nową marką, o czym zapewniło ostatnio na Twitterze.

Twórcy Days Gone pracują nad nowym IP

Bend Studio – zespół odpowiedzialny za Days Gone – został ostatnio zapytany na Twitterze o to, jak idą prace nad nowym IP. Odpowiedź była krótka i treściwa, potwierdzając przy tym, że gra nadal jest w aktywnym przygotowywaniu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niestety na razie na temat nowej produkcji wiemy tylko dwa większe konkrety. Pierwszy to taki, że będzie ona bazować na systemach otwartego świata z Days Gone. Drugim faktem jest obecność trybu multiplayer.

Niestety na wszelkie inne zapowiedzi przyjdzie nam jeszcze poczekać. Ale kto wie – być może usłyszymy o nim w ciągu 12 najbliższych miesięcy.

Obawy graczy na pewno wzbudza też zagwozdka, czy nowy tytuł Bend jest grą-usługą. Większość zapewne liczy, że jednak skupi się bardziej na jednoosobowej kampanii.

Zobacz też: Najlepszy projektor do domu

Przypomnijmy, że poza Days Gone, Bend Studio jest także odpowiedzialne za szereg innych gier. Twórcy pracowali nad m.in. dwoma spin-offami Uncharted – Złotą odchłanią i Pogonią za fortuną. Obydwie te pozycje ukazały się na PS Vita.

Źródło: Gamingbolt

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.