Beta Call of Duty Black Ops 6 już niebawem? Activision może szykować coś intrygującego

Call of Duty Black Ops 6

Podczas ostatniego Xbox Games Showcase 2024 otrzymaliśmy szereg konkretnych komentarzy ujawniający detale związane z nadchodzącą premierą Call of Duty Black Ops 6. Najważniejszą informacją, jaka została wówczas ujawniona, jest ta potwierdzająca dokładną datę premiery. Najnowsze doniesienia od jednego z zaufanych informatorów wskazują, że bety tej produkcji doczekamy się za maksymalnie trzy miesiące.

Beta Call of Duty Black Ops 6 może umilić końcówkę wakacji

Powiązany z marką Call of Duty informator o pseudonimie BobNetwork UK dotarł do informacji kierowanej do pracowników brytyjskiej sieci sklepów Game, związanej właśnie z CoD Black Ops 6. Wedle jego doniesień, osoby, które zdecydowały się na zakup preorderów, będą mogli liczyć na dostęp do wersji beta gry w okresie od 28 sierpnia do 3 września 2024 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Co bardzo ważne, posiadacze aktywnej subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate, PC Game Pass lub Console Xbox Game Pass także będą mogli wziąć udział w beta testach nowej części FPS-ów od Activision. Insider przekazał też, iż nie otrzymał żadnych informacji na temat darmowych testów Call of Duty Black Ops 6, jednak te powinny rozpocząć się zaraz po okresie dedykowanym dla zamówień przedpremierowych.

Według rzekomych informacji pracowników GAME zamknięta wersja beta gry Black Ops 6 w przedsprzedaży będzie dostępna od 28 sierpnia do 3 września. Nie ma wzmianki o tym, kiedy przypada okres bezpłatnej wersji beta, ale spodziewam się, że rozpocznie się on natychmiast po nim.

BobNetwork UK

Wychodzi więc na to, że na posiadaczy abonamentu Game Pass czekałby tydzień darmowej zabawy w grze. Brzmi to całkiem ciekawie, zwłaszcza że chętnych na rozpoczęcie przygody z nową odsłoną Call of Duty nigdy nie brakuje, a tydzień, to idealny czas na to, aby zapoznać się ze wszystkimi aspektami zabawy i ocenić, czy chcemy dać tej pozycji szansę.

Na koniec przypominamy, że Call of Duty Black Ops 6 zadebiutuje 17 października 2024 roku na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X|S. Od samego początku tytuł ten dostępny będzie w ramach Xbox Game Pass.

Źródło: Twitter/X: BobNetworkUK

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.