Wnioski po becie Call of Duty: Modern Warfare 2? Twórcy są zadowoleni

Call of Duty: Modern Warfare 2

Jak przyznało samo studio Infinity Ward, ostatnia beta ich nadchodzącej gry była jedną z największych w historii. To pomogło zebrać sporo opinii i wskazówek koniecznych do zaimplementowania w grze. Twórcy wskazali, które elementy będą udoskonalone.

Beta Call of Duty: Modern Warfare 2 pomoże twórcom

Call of Duty: Modern Warfare 2
Call of Duty: Modern Warfare 2

Jednym z częstszych elementów, na które zwracali uwagę gracze, była… głośność kroków postaci. Deweloperzy przyznali, że być może faktycznie są one za głośne. Kolejne poprawki z pewnością będą częściowo związane z tym problemem, który powinien zostać zlikwidowany do ostatecznej premiery. Bardzo ważnym usprawnieniem będzie też nierozłączanie lobby po meczu.

Zobacz również: Głośniki do telewizora

Gracze wskazali, że niekiedy ciężko było rozróżnić przeciwników od członków własnej drużyny. Nie jest to kwestia kamuflażu, a raczej odpowiedniego oznaczania przez grę samą w sobie. Z pozytywów należy wymienić balans broni. Ten element został uznany za w pełni działający. Premiera Call of Duty: Modern Warfare 2 już 28 października 2022 roku, dlatego czasu na zmiany pozostało niewiele!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.