Beta Diablo IV ruszyła z falstartem. Szereg małych błędów, kuleją też optymalizacja i serwery Blizzarda

Diablo IV

Dziś rozpoczęła się beta Diablo IV. Z pierwszych doniesień okazuje się jednak, że jej start był dosyć nieudany. Blizzard już obiecał prace nad wdrożeniem niezbędnych poprawek.

REKLAMA

Problemy z betą Diablo IV – błędna optymalizacja, kolejki oczekujących i mniejsze błędy

Obecne problemy bety Diablo IV
Obecne problemy bety Diablo IV

Na razie w wersję beta Diablo IV mogą zagrać osoby, które złożyły zamówienia przedpremierowe na grę lub otrzymały do niej klucze. To właśnie z ich doniesień możemy dowiedzieć się, że na razie oczekujący na sprawdzenie czwartej odsłony Diablo nie mają czego żałować.

Okazuje się bowiem, że start pierwszej tury bety Diablo IV był dosyć problematyczny, a jej największymi zmartwieniami są kolejki oraz kłopoty z optymalizacją. W grze pojawiły się również mniejsze błędy z m.in. czatem głosowym czy lokalizacją.

Jeden z użytkowników Reddita opublikował zrzut ekranu dowodzący, że Blizzard już pracuje nad wdrożeniem stosownych poprawek. Pozostaje liczyć, że najważniejsze z nich uda się wprowadzić do gry przed startem otwartych beta testów Diablo IV, które zostały wyznaczone na dni 24-27 marca.

Zobacz też: Najlepsze gry bijatyki

Diablo IV zostanie wydane na PC, PS4, PS5 oraz Xboxa One i Xboxy Series X|S. Pełnoprawna premiera tytułu została zapowiedziana na 6 czerwca 2023 roku.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!