Beyond Good and Evil 2 cały czas powstaje. Dowodem na to jest nowa misja w odświeżonej jedynce

Beyond Good and Evil 2

Beyond Good and Evil 2 to gra, która pierwszy raz zapowiedziana została już w 2008 roku. Od tamtego czasu minęło 16 lat, a tytuł wciąż nie ujrzał światłą dziennego, na co wpływ miały liczne problemy napotkane podczas procesu produkcji. Ubisoft jednakże zapewnia, że ich dzieło cały czas powstaje, na co dowodem ma być nowa zawartość w nadchodzącym Beyond Good and Evil 20th Anniversary Edition.

Beyond Good and Evil 20th Anniversary Edition otrzyma nową misję

Zwiastun Beyond Good and Evil 2 z E3 2018

Jak można przeczytać na ofinajlnej stronie Ubisoftu, odświeżone wydanie pierwszej części Beyond Good and Evil zaoferuje dodatkową misję, która ma być łącznikiem z drugą odsłoną kultowej gry. Jest to więc niezbity dowód na to, że pomimo wydłużającego się okresu tworzenia, Beyond Good and Evil 2 cały czas powstaje.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Powyższa wiadomość z pewnością ucieszy osoby, które już traciły nadzieję na to, że Beyond Good and Evil 2 kiedykolwiek powstanie. Jednakże wydanie pierwszej części w odświeżonej wersji oraz wzbogacenie jej o nową misję może świadczyć o tym, że Ubisoft powoli szykuje się do wielkiego ogłoszenia.

A Wy graliście w Beyond Good and Evil? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: Ubisoft

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
XBOX GAME PASS ULTIMATE ZNÓW NAWET 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.