Beyond Good and Evil 2 wciąż powstaje. Ubisoft „ciężko pracuje, by zrealizować ambitne założenia”

Beyond Good and Evil 2

Kilka dni temu Ubisoft poinformował o kolejnym opóźnieniu premiery Skull and Bones, a także o anulowaniu trzech niezapowiedzianych produkcji. W związku ze wspomnianymi peturbacjami jeden z branżowych serwisów postanowił poprosić francuską firmę o komentarz dotyczący aktualnego stanu Beyond Good and Evil 2.

Prace nad Beyond Good and Evil 2 nie zostały anulowane – zapewnia Ubisoft

Beyond Good & Evil 2 – zwiastun z E3 2018

W oświadczeniu przesłanym redakcji PCGamesN firma Ubisoft poinformowała, że Beyond Good and Evil 2 nie zostało anulowane, a produkcja wciąż jest rozwijana. Francuski wydawca podkreślił także, że zespół odpowiedzialny za wspomniany tytuł „ciężko pracuje, by zrealizować ambitne założenia”.

Niestety Ubisoft nie podzielił się żadnymi dodatkowymi szczegółami. Warto jednak wspomnieć o doniesieniach z końca listopada. Serwis Insider Gaming informował bowiem wówczas, że Beyond Good and Evil 2 wciąż znajduje się we wczesnej fazie rozwoju, a na premierę gry będzie trzeba jeszcze nieco poczekać.

Zobacz też: Jaki mikrofon do streamowania kupić?

Beyond Good and Evil 2 powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Zgodnie z zapowiedziami pod względem fabularnym wspomniana produkcja ma stanowić prequel do wydarzeń przedstawionych w pierwszej części, która zadebiutowała na rynku w 2003 roku.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z