Beyond Good and Evil 2 wciąż powstaje. Ubisoft „ciężko pracuje, by zrealizować ambitne założenia”

Beyond Good and Evil 2

Kilka dni temu Ubisoft poinformował o kolejnym opóźnieniu premiery Skull and Bones, a także o anulowaniu trzech niezapowiedzianych produkcji. W związku ze wspomnianymi peturbacjami jeden z branżowych serwisów postanowił poprosić francuską firmę o komentarz dotyczący aktualnego stanu Beyond Good and Evil 2.

Prace nad Beyond Good and Evil 2 nie zostały anulowane – zapewnia Ubisoft

Beyond Good & Evil 2 – zwiastun z E3 2018

W oświadczeniu przesłanym redakcji PCGamesN firma Ubisoft poinformowała, że Beyond Good and Evil 2 nie zostało anulowane, a produkcja wciąż jest rozwijana. Francuski wydawca podkreślił także, że zespół odpowiedzialny za wspomniany tytuł „ciężko pracuje, by zrealizować ambitne założenia”.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niestety Ubisoft nie podzielił się żadnymi dodatkowymi szczegółami. Warto jednak wspomnieć o doniesieniach z końca listopada. Serwis Insider Gaming informował bowiem wówczas, że Beyond Good and Evil 2 wciąż znajduje się we wczesnej fazie rozwoju, a na premierę gry będzie trzeba jeszcze nieco poczekać.

Zobacz też: Jaki mikrofon do streamowania kupić?

Beyond Good and Evil 2 powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Zgodnie z zapowiedziami pod względem fabularnym wspomniana produkcja ma stanowić prequel do wydarzeń przedstawionych w pierwszej części, która zadebiutowała na rynku w 2003 roku.

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.