Premiera Beyond Good & Evil 2 nie nastąpi zbyt szybko – gra jest w rozsypce

Beyond good & Evil 2

Jeżeli ktoś oczekiwał rychłej premiery gry Beyond Good & Evil 2, to będzie najpewniej srodze zawiedziony. Okazuje się, że produkcja Ubisoftu potrzebuje jeszcze dobrych kilku lat. Obecnie jej stan jest daleki od grywalności.

REKLAMA

Premiera Beyond Good & Evil 2 za kilka lat?

O rozpoczętych testach Beyond Good & Evil 2 pisaliśmy pod koniec zeszłego miesiąca, kiedy to pewna grupa graczy została zaproszona do sprawdzenia tytułu w jego ówczesnej formie. Wówczas branżowy insider Tom Henderson informował, że gra żyje i ma się dobrze. Niestety, musiał zmienić swoje zdanie.

Wszystko za sprawą opinii graczy, którzy mieli wątpliwą przyjemność wzięcia udziału w najnowszych testach gry, zorganizowanych przez Ubisoft. Jak podaje dziennikarz, tytuł wygląda zdecydowanie gorzej, aniżeli na pokazach z 2018 roku. Co gorsza, sprawia wrażenie, jakby w międzyczasie przechodził sporą rewolucję, lub nawet był całkowicie resetowany.

Zobacz też: Najlepsze gry battle royale

Informatorzy Hendersona wskazywali również na chaos panujący w rozgrywce i brak konkretnego celu, który miałby im przyświecać podczas obcowania z grą. Niestety, ale wszystko wskazuje na to, że obecnie nawet sami twórcy nie wiedzą, w którym kierunku zmierza Beyond Good & Evil 2.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!