Premiera Beyond Good & Evil 2 nie nastąpi zbyt szybko – gra jest w rozsypce

Beyond good & Evil 2

Jeżeli ktoś oczekiwał rychłej premiery gry Beyond Good & Evil 2, to będzie najpewniej srodze zawiedziony. Okazuje się, że produkcja Ubisoftu potrzebuje jeszcze dobrych kilku lat. Obecnie jej stan jest daleki od grywalności.

Premiera Beyond Good & Evil 2 za kilka lat?

O rozpoczętych testach Beyond Good & Evil 2 pisaliśmy pod koniec zeszłego miesiąca, kiedy to pewna grupa graczy została zaproszona do sprawdzenia tytułu w jego ówczesnej formie. Wówczas branżowy insider Tom Henderson informował, że gra żyje i ma się dobrze. Niestety, musiał zmienić swoje zdanie.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wszystko za sprawą opinii graczy, którzy mieli wątpliwą przyjemność wzięcia udziału w najnowszych testach gry, zorganizowanych przez Ubisoft. Jak podaje dziennikarz, tytuł wygląda zdecydowanie gorzej, aniżeli na pokazach z 2018 roku. Co gorsza, sprawia wrażenie, jakby w międzyczasie przechodził sporą rewolucję, lub nawet był całkowicie resetowany.

Zobacz też: Najlepsze gry battle royale

Informatorzy Hendersona wskazywali również na chaos panujący w rozgrywce i brak konkretnego celu, który miałby im przyświecać podczas obcowania z grą. Niestety, ale wszystko wskazuje na to, że obecnie nawet sami twórcy nie wiedzą, w którym kierunku zmierza Beyond Good & Evil 2.

O autorze
Dawid Szafraniak
Autor

Z grami związany przez większość swojego życia, początkowo jedynie na konsoli, później bez platformowego podziału. Nieironicznie każdego roku oczekuje premiery nowej odsłony Call of Duty, jak i gier wyścigowych możliwie najmniej związanych z F1. W wolnych chwilach zamienia pada na aparat fotograficzny, którym uwiecznia sport, ludzi i nie tylko.

Liczba wpisów: 265 (w redakcji od 02.08.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.