Beyond Good and Evil 20th Anniversary Edition na premierowym trailerze. Ubisoft zachęca do kultowej gry

Beyond Good and Evil

Remaster Beyond Good and Evil pierwszy raz zapowiedziany został oficjalnie w 2022 roku. Plotki o dacie premiery tej produkcji nasiliły się także kilka miesięcy temu, jednak ostatecznie owy termin się nie sprawdził. Tym razem jednak debiut gry jest oficjalnie tuż za rogiem, co potwierdza najnowszy zwiastun zaprezentowany przez Ubisoft.

Beyond Good and Evil 20th Anniversary zaoferuje szereg usprawnień i nowości

Zwiastun premierowy Beyond Good and Evi 20th Anniversay Edition

Beyond Good and Evil 20th Anniversary Edition zadebiutuje 25 czerwca 2024 roku na wszystkich konsolach oraz na komputerach PC. Odświeżone przygody reporterki Jade zaoferują szereg ulepszeń względem wersji oryginalnej. Produkcja poza rozdzielczością 4K i płynnością na poziomie 60 klatek otrzyma ostrzejszy zestaw tekstur oraz usprawnione sterowanie kamerą.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Warto także wspomnieć, że remaster Beyond Good and Evil zostanie wzbogacony także o dodatkową zawartość. Gra w wersji 20th Anniversary Edition otrzyma przearanżowaną ścieżkę dźwiękową, rocznicowy artbook, oraz możliwość przejścia tytułu w trybie speedrun.

Na koniec nie sposób nie wspomnieć o kontynuacji Beyond Good and Evil, która to jest w produkcji już od wielu lat. Tytuł niestety w zeszłym roku borykał się ze sporymi problemami poczas dewelopingu i obecnie nie wiadomo, na jakim etapie są prace nad grą. Jednakże po braku jakichkolwiek nowych informacji o tej pozycji, można się jedynie domyślać, że jej premiera niestety prędko nie nastąpi.

Źródło: Ubisoft (YouTube)

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.