Zdjęcia nowego Xbox Series X wyciekły do sieci. Pierwszy portal potwierdza zapowiadane zmiany

Xbox Series X S

W ostatnim czasie plotki i przecieki na temat nowych odsłon konsol dziewiątej generacji pojawiały się niczym grzyby po deszczu, podkręcając zainteresowanie niemal każdego, kto interesuje się tego typu sprzętem. Poza PS5 Pro, w sieci pojawiły się pogłoski na temat nowej, białej rewizji Xbox Series X. Okazuje się, że akurat te wieści były całkiem realne, a pierwsze zdjęcia, które pojawiły się w sieci, zdają się to potwierdzać.

Biały Xbox Series X na pierwszych zdjęciach

Redakcja serwisu eXputer jako pierwsza udostępniła zdjęcia nowego Xboxa Series X, prezentując nową rewizję konsoli ze wszystkich stron. Zdjęcia potwierdzają poprzednie pogłoski o białej wersji kolorystycznej konsoli, co pozwala sugerować, że przytaczane wówczas źródła miały rację. Poza kolorem da się zauważyć, że nowa rewizja sprzętu od Microsoftu pozbawiona jest napędu na płyty.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Te dwie rzeczy zdają się tak naprawdę jedynymi zmianami, jakie gigant z Redmond zdecydował się wprowadzić, co może rozczarowywać niektórych graczy, oczekujących od Microsoftu jakichkolwiek większych zmian. Tył obudowy potwierdza też, że liczba i układ portów w ogóle się nie zmieniła, co też może nie być odbierane przez graczy szczególnie dobrze.

Xbox Series X biały
Biały Xbox Series X

Według dziennikarza przytoczonego wyżej portalu jeszcze jedna zmiana ma znajdować się już wewnątrz obudowy, a ma być nim większy radiator. Dzięki temu układ chłodzenia ma pracować efektywniej i lepiej niż w podstawowym wydaniu Xbox Series X.

Jak te drobne zmiany mają wpłynąć na cenę konsoli? Z punktu widzenia graczy pozytywnie, bo Microsoft ma wycenić ten sprzęt na nieco niższą cenę niż w przypadku modelu obecnego na rynku. Oczywiście na ten moment nie sposób tego potwierdzić, bo wszystko i tak zależeć będzie od samego producenta konsol. Podoba się Wam taka wersja? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: eXputer

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.