Microsoft ma szykować białą, tańszą i ulepszoną wersję Xboxa Series X bez napędu! Znamy termin premiery

Xbox Series X biały

Microsoft wydał już w przeszłości Xboxa Series S z większym dyskiem i w czarnej kolorystyce. Tym razem pora odwrócić paletę kolorów. Firma podobno szykuje bowiem białego Xboxa Series X, który ma doczekać się ponadto kilku ulepszeń.

Microsoft ma pracować nad Xboxem Series X w białej kolorystyce

Xbox Series X + dodatkowy kontroler
Xbox Series X

To na razie plotka, więc nie powinniśmy jeszcze wstrzymywać oddechu. Niemniej warto odnotować fakt, że według portalu eXputer Microsoft ma pracować nad Xboxem Series X w białej kolorystyce.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Co najważniejsze, konsola ta ma być pozbawiona napędu. Ponadto przewiduje się, że będzie tańsza od obecnego modelu konsoli o około 50-100 dolarów (ok. 198-398 zł).

Co więcej, nowy Xbox Series X ma doczekać się kilku usprawnień. Mowa tutaj o ulepszonym radiatorze oraz złączu Nexus.

Jeśli chodzi o datę premiery, według przecieku ta nastąpi już tego lata. Może to być mianowicie okres od czerwca do lipca – choć w tej kwestii możliwe są potencjalne opóźnienia.

Niestety nie było nam dane zobaczyć zdjęcia nowego Xboxa Series X. Pozostaje więc nam liczyć, że zostaną one oficjalnie ujawnione już wkrótce.

Tak czy inaczej, zasadniczo taki ruch Microsoftu raczej nikogo by nie dziwił. Już jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że firma miała przynajmniej rozważała wydanie Xboxa Series X „Brooklin”, który także byłby pozbawiony napędu.

Być może więc idea ta ewoluowała do tego, o czym dziś się dowiedzieliśmy. Obyśmy niebawem mogli się tego dowiedzieć.

Źródło: eXputer

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2247 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.