Produkcja BioShocka 4 znacznie przyspiesza. Twórcy zatrudniają jak „szaleni”

Bioshock

Chodzą słuchy, że BioShock 4 może zostać wydany dopiero w 2028 roku. Niemniej wydaje się, że produkcja tej gry znacznie przyspieszyła. Świadczy o tym wysyp ofert pracy, który pojawił się na stronie twórców nowej części serii.

Twórcy BioShocka szukają wielu nowych pracowników

Bioshock Infinite
BioShock Infinite

Wielu fanów czeka na następnego BioShocka, więc całe szczęście wygląda na to, że nareszcie coś się ruszyło. Deweloperzy gry – Cloud Chamber – wprost informują na swojej stronie, że rekrutują jak „szaleni” w aż dwóch lokalizacjach.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Może to świadczyć o tym, że prace nad BioShockiem 4 znacznie przyspieszyły. I to na tyle, że na pokładzie potrzeba znacznie większej liczby rąk.

Swoją drogą, być może w międzyczasie dostaniemy jeszcze jedną nową grę z tego cyklu. Tym mógłby być remake pierwszej części, co do którego spekulacje ostatnio pojawiły się w internecie.

No ale tak czy inaczej – na jakieś większe konkrety musimy zaczekać. Najprawdopodobniej minie jeszcze sporo czasu, zanim cokolwiek wykrystalizuje się w kwestii kolejnych kroków w produkcji BioShocków.

Źródło: VGC

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2454 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.