Znacie słowiańskie mity? To super, bo świetną grę RPG na ich podstawie można teraz odebrać za darmo

Black Book

Epic Games Store kontynuuje cotygodniowe rozdawnictwo gier. Tym razem sklep przygotował gratkę dla mieszkańców m.in. naszego kraju. Możemy bowiem teraz zgarnąć za darmo Black Book, czyli grę RPG opartą o słowiańskie mity.

Black Book i Dodo Peak za darmo w Epic Games Store

Zwiastun Black Book

Black Book to niezależna przygodówka RPG, której fabuła bazuje na słowiańskich mitach. Pierwotnie zadebiutowała w 2021 roku, a teraz jest dostępna za darmo w Epic Games Store.

Założenia tej gry są co najmniej ciekawe. Mamy tutaj bowiem do czynienia z połączeniem role-play z walką znaną nam dobrze z karcianek. Całość dopełnia wysoka ocena graczy z Metacritic, która wynosi łącznie aż 8,3.

To oczywiście nie koniec „darmówek” z Epic Games Store. Kolejną jest Dodo Peak, czyli tytuł stanowiący nostalgiczny powrót do klasycznych platformówek arcade.

Zwiastun Dodo Peak

Jak sama nazwa wskazuje, produkcja ta oferuje graczom możliwość wcielenia się w ptaka dodo. Zadaniem ptasiego bohatera jest odnalezienie swojego potomstwa.

Zobacz też: Gry na PS5 dla dzieci

Obydwa powyższe tytuły będą możliwe do odebrania za darmo z Epic Games Store do 24 sierpnia do godziny 16:59. Po upływie tego czasu sklep udostępni graczom kolejne gry do pobrania.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.