Co najlepiej sprzedaje się na Steamie podczas Black Friday? Na szczycie Call of Duty i Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2

Do jutra trwa jesienna wyprzedaż na Steamie, która pozwala w atrakcyjnej cenie kupić setki różnych gier oraz DLC. Ranking sprzedaży na platformie Valve z zeszłego tygodnia pokazuje, że wielu graczy skusiło się na skorzystanie z kuszących przecen.

Call of Duty i Red Dead Redemption 2 na szczycie rankingu sprzedaży Steama

Red Dead Redemption 2
Red Dead Redemption 2

Platforma SteamDB po raz kolejny ujawniła najchętniej kupowane w zeszłym tygodniu gry na Steamie. Lista 10 najpopularniejszych tytułów prezentuje się następująco:

  1. Steam Deck
  2. Call of Duty: Modern Warfare 2
  3. Red Dead Redemption 2
  4. Warhammer 40,000: Darktide
  5. Cyberpunk 2077
  6. God of War
  7. FIFA 23
  8. Persona 5 Royal
  9. It Takes Two
  10. Battlefield V

Przeczytaj też: Jak sprawdzić czy telewizor ma DVB-T2

Steam Deck i Call of Duty na tej liście znajdują się już od dłuższego czasu. Świetnie cały czas sprzedaje się Darktide, dostępny aktualnie w fazie beta testów. Pozostałe produkcje znalazły się tutaj ze względu na trwające na Steamie przeceny, z których można skorzystać do jutra. Red Dead Redemption 2 za 82zł to w końcu nie lada okazja.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Tomasz Alicki
Autor

Wychowany na konsolach weteran Call of Duty. Fan esportu i dobrej książki. Wolne chwile spędza w World of Warcraft lub Path of Exile.

Liczba wpisów: 279 (w redakcji od 17.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.