Co najlepiej sprzedaje się na Steamie podczas Black Friday? Na szczycie Call of Duty i Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2

Do jutra trwa jesienna wyprzedaż na Steamie, która pozwala w atrakcyjnej cenie kupić setki różnych gier oraz DLC. Ranking sprzedaży na platformie Valve z zeszłego tygodnia pokazuje, że wielu graczy skusiło się na skorzystanie z kuszących przecen.

Call of Duty i Red Dead Redemption 2 na szczycie rankingu sprzedaży Steama

Red Dead Redemption 2
Red Dead Redemption 2

Platforma SteamDB po raz kolejny ujawniła najchętniej kupowane w zeszłym tygodniu gry na Steamie. Lista 10 najpopularniejszych tytułów prezentuje się następująco:

  1. Steam Deck
  2. Call of Duty: Modern Warfare 2
  3. Red Dead Redemption 2
  4. Warhammer 40,000: Darktide
  5. Cyberpunk 2077
  6. God of War
  7. FIFA 23
  8. Persona 5 Royal
  9. It Takes Two
  10. Battlefield V

Przeczytaj też: Jak sprawdzić czy telewizor ma DVB-T2

Steam Deck i Call of Duty na tej liście znajdują się już od dłuższego czasu. Świetnie cały czas sprzedaje się Darktide, dostępny aktualnie w fazie beta testów. Pozostałe produkcje znalazły się tutaj ze względu na trwające na Steamie przeceny, z których można skorzystać do jutra. Red Dead Redemption 2 za 82zł to w końcu nie lada okazja.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z