Call of Duty: Modern Warfare 2 wciąż na szczycie sprzedaży Steama. W TOP 10 również Sonic Frontiers i God of War

Call of Duty Modern Warfare 2

Miniony tydzień SteamDB ponownie zakończyło podsumowaniem najczęściej kupowanych gier na Steamie. Chociaż na szczycie rankingu nie zmieniło się wiele, do czołowej dziesiątki wkradło się kilka niespodzianek. W zaszczytnym towarzystwie znajduje się w tym tygodniu Sonic Frontiers.

Call of Duty: Modern Warfare 2 triumfuje na Steamie

Call of Duty Modern Warfare 2
Call of Duty: Modern Warfare 2

Pełny ranking najchętniej kupowanych gier minionego tygodnia na Steamie prezentuje się następująco:

  1. Call of Duty: Modern Warfare 2
  2. Steam Deck
  3. Sonic Frontiers
  4. Football Manager 2023
  5. Call of Duty: Modern Warfare 2
  6. Warhammer 40,000: Darktide
  7. Soulstone Survivors
  8. God of War
  9. Deep Rock Galactic
  10. Sonic Frontiers

Powyższy ranking potwierdza, że Sonic Frontiers bardzo dobrze przyjęło się wśród fanów serii. Gra bije rekordy na Steamie i na liście najchętniej kupowanych gier udało się wskoczyć na podium. Ponadto Football Manager awansował o kilka pozycji, Darktide zaczyna sprzedawać preordery w imponujących ilościach, a spory dochód przyniosło Soulstone Survivors, kolejna produkcja inspirowana Vampire Survivors.

Przeczytaj też: Najlepsze stare gry

Kilka drobnych niespodzianek nie zmienia oczywiście faktu, jak dobrze sprzedaje się cały czas Call of Duty: Modern Warfare 2. Nowa odsłona serii utrzymuje się na pierwszym miejscu tego rankingu już od trzech tygodni. Zbliżająca się premiera pierwszego sezonu MW2 i Warzone 2 powinna pozwolić grze pozostać jeszcze chwilę na szczycie podium.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Tomasz Alicki
Autor

Wychowany na konsolach weteran Call of Duty. Fan esportu i dobrej książki. Wolne chwile spędza w World of Warcraft lub Path of Exile.

Liczba wpisów: 279 (w redakcji od 17.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.