19-minutowy gameplay z Black Myth: Wukong zachwyca graczy! Zobaczcie dynamiczną walkę z bossem

Black myth wukong

Podczas tegorocznych targów Gamescom został zaprezentowany nowy trailer Black Myth: Wukong. Ta nadchodząca produkcja z gatunku soulslike robi na wielu graczach wrażenie zarówno pod względem oprawy graficznej, jak i dźwiękowej. Tym razem twórcy przygotowali 19-minutowy gameplay, który pozwolił lepiej przyjrzeć się Black Myth: Wukong.

19-minutowy gameplay z Black Myth Wukong prezentuje walkę z przeciwnikami

Gameplay z Black Myth: Wukong

Najnowszy, 19-minutowy gameplay z Black Myth: Wukong zaprezentowany podczas Gamescom 2023, pozwala ponownie rzucić okiem na nadchodzący soulslike. Materiał prezentuje nie tylko dynamiczne starcia z przeciwnikami napotykanymi na drodze, ale również walkę z bossem. Gracze komentujący wideo zwracają uwagę przede wszystkim na świetną muzykę, oprawę wizualną, a także na fakt, że sama rozgrywka wygląda na wymagającą, co dla fanów gatunku stanowi wielką zaletę.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Warto przypomnieć, że w grze Black Myth: Wukong gracze będą mieli okazję wcielić się w postać Wu Konga, czyli małpiego króla z chińskiej mitologii. Gra czerpie inspirację z tradycyjnej chińskiej opowieści „Wędrówka na Zachód”. Co ciekawe, protagonista przez całą rozgrywkę polega tylko na jednym rodzaju broni, ale gracze będą mogli wybrać spośród trzech różnych stylów walki i zestawu umiejętności specjalnych.

Zobacz też: Ranking procesorów

Na koniec przypominamy, że gra ma zadebiutować w 2024 roku na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S, a także na komputerach osobistych. Niestety nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery.

O autorze
Patrycja Pietrowska
Redaktorka działów Newsy & Promocje

Grami interesuje się od kiedy pamięta, jednak pisze o nich od niedawna. Nie faworyzuje żadnej z platform i chętnie poszerza horyzonty, jeśli chodzi o gatunki. Spędziła zdecydowanie zbyt wiele czasu w Apex Legends. Poza grami kolekcjonuje płyty z muzyką.

Liczba wpisów: 916 (w redakcji od 24.05.2023)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.