Black Myth: Wukong wygląda naprawdę dobrze! Krótki gameplay pokazuje dwóch bossów z nowego RPG akcji

Black Myth Wukong

Niecały miesiąc temu ujawniono wymagania sprzętowe Black Myth: Wukong. Od premiery obiecującej produkcji Game Science dzieli nas natomiast jeszcze kilka tygodni, ale wybrane redakcje miały już okazję zagrać we wspomniany tytuł. Dzięki uprzejmości jednego z zagranicznych serwisów gracze mają z kolei okazję zobaczyć krótki gameplay skupiony na walce z bossami.

Krótki gameplay z Black Myth: Wukong skupia się na walce z bossami

Black Myth: Wukong – gameplay

Redakcja GameSpot opublikowała 2,5-minutowy gameplay z Black Myth: Wukong, w którym pokazano starcia z dwoma bossami. Pierwszym z nich jest niejaki Guangzhi, którego bronią jest dwustronna, płonąca włócznia. Udostępnione fragmenty rozgrywki pokazują, że w walce ze wspomnianym oponentem kluczem do zwycięstwa będą uniki i wyprowadzanie ataków w odpowiednim momencie.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Opublikowany przez redakcję GameSpot gameplay prezentuje również starcie z ukrytym bossem o nazwie Red Loong. W trakcie walki ze „śpiącym smokiem” gracze będą musieli zwracać uwagę zarówno na ciosy ogonem, jak i wyładowania elektryczne. Na szczęście główny bohater Black Myth: Wukong również dysponować będzie potężnymi umiejętnościami, które pozwolą mu stawić czoła zagrożeniom.

Premiera Black Myth: Wukong zaplanowana jest na 20 sierpnia 2024 roku. Zgodnie z zapowiedziami gra zadebiutuje wówczas na PC i PlayStation 5. W późniejszym terminie produkcja studia Game Science ma ukazać się także na Xbox Series X|S.

Źródło: GamingBolt

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.