W Black Myth: Wukong nie zabraknie przerażających bossów! Nowy zwiastun zapowiada wymagające starcia

Black Myth: Wukong

Od premiery Black Myth: Wukong dzielą nas dokładnie trzy miesiące. Nic więc dziwnego, że Game Science postanowiło przypomnieć graczom o nowym action-RPG. Deweloperzy z chińskiego studia opublikowali nowy zwiastun, który zapowiada, że we wspomnianej produkcji nie zabraknie walk z wymagającym przeciwnikami.

Nowy zwiastun Black Myth: Wukong prezentuje fragmenty starć z różnymi bossami

Black Myth: Wukong – zwiastun z fragmentami rozgrywki

Najnowszy gameplay trailer Black Myth: Wukong nie należy niestety do najdłuższych. W materiale nie zabrakło jednak miejsca na fragmenty rozgrywki, dzięki którym gracze po raz kolejny mogą sprawdzić, jak wspomniany tytuł prezentuje się w akcji. Udostępnione przez Game Science ujęcia przedstawiają starcia z wymagającymi – a w niektórych przypadkach przerażającymi – bossami.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jako Przeznaczony podczas swojej podróży spotkasz potężnych wrogów i godnych rywali. Nieustraszenie angażuj się w epickie starcia, w których nie ma mowy o poddaniu się. Oprócz opanowania różnych technik walki kosturem możesz także dowolnie łączyć różne zaklęcia, zdolności, broń i wyposażenie, aby znaleźć zwycięską strategię, która najlepiej pasuje do Twojego stylu walk.

– informuje opis gry na stronie PlayStation.

Przypomnijmy, że Black Myth: Wukong ma zadebiutować na rynku 20 sierpnia 2024 roku. Nadchodząca produkcja studia Game Science – zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami – będzie dostępna na komputerach osobistych, a także konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Czekacie na wspomniany tytuł? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Push Square

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKA PROMOCJA MOŻE SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZYĆ!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.