Blade Runner 2033 Labyrinth ujawniony! Pierwszy materiał zdradza na jakich platformach zawita ta gra

Blade Runner 2033 Labyrinth-logo

Wczoraj miał miejsce pokaz Annapurna Interactive Showcase 2023, w trakcie którego wydawca ten ujawnił, że Stray na Xboxach pojawi się jeszcze w te wakacje. Poza tym przedsiębiorstwo miało przygotowaną dla graczy jeszcze jedną ciekawą zapowiedź. Chodzi dokładnie o pierwszy trailer przedstawiający Blade Rummer 2033 Labyrinth.

Blade Runner 2033 Labyrinth na pierwszym trailerze

Blade Runner 2033 Labyrinth — trailer

Sam zwiastun (co widać powyżej) nie ujawnia nam zbyt wiele konkretów, jednak ze strzępków informacji dowiedzieliśmy się, że akcja gry osadzona jest w 2033 roku w dystopijnym Los Angeles. Oznacza to, że w chronologii tegoż uniwersum będzie ona dziać się pomiędzy filmami Łowca androidów a filmem Blade Runner 2949.

Ciekawości temu projektowi dodaje fakt, iż jest to pierwsza wewnętrzna gra od Annapurna Interactive oraz to, że jest to pierwsza od 25 lat pełnoprawna produkcja osadzona w uniwersum Blade Runner.

Warto także podkreślić, że reżyserką tego projektu została Chelsea Hash, która pełniąc już taką rolę wydała Solar Ash. Wcześniej pracowała jako techniczny kierownik artystyczny What Remains of Edith Finch, więc nie można powiedzieć, aby nie miała zbyt wielkiego doświadczenia w tej materii.

Przeczytaj też: Co to jest eGPU?

Na końcu trailera ujawniono też, że Blade Runner 2033 Labyrinth trafi na PC i konsole i w zasadzie, to na tym kończą się konkrety. Twórcy nie ujawnili nawet jaki gatunek będzie ich tytuł reprezentować ani tym bardziej, kiedy zadebiutuje. Pozostaje więc oczekiwać na dalsze komunikaty i liczyć, że premiera nastąpi prędzej niż później.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.