Stray oficjalnie zapowiedziany na Xboxa One i Xboxy Series X|S! Premiera jeszcze w te wakacje

Stray

Od dłuższego czasu spekulowano na temat premiery Stray na Xboxach. Oficjalnie potwierdziło się to dopiero dziś, a przygody niesfornego kota wylądują na Xboxie One i Xboxach Series X|S już w sierpniu. Niestety najprawdopodobniej produkcja ominie jednak Xbox Game Pass.

Znamy datę premiery Stray na Xboxie One i Xboxach Series X|S

Zwiastun Stray

Nie przedłużajmy zbędnie – Stray zadebiutuje na Xboxie One i Xboxach Series X|S 10 sierpnia 2023 roku. Wielu liczyło, że gra będzie też dostępna w Xbox Game Pass, ale przynajmniej na razie nic na to nie wskazuje.

Opóźnione wydanie Stray na konsolach „Zielonych” ma związek z umową na ekskluzywność, którą Sony zawarło z wydawcą Stray, firmą Annapurna Interactive. Biorąc pod uwagę wakacyjną premierę produkcji na Xboxach, możemy przypuszczać, że porozumienie wygasa mniej więcej rok po premierze tytułu na PC, PS4 i PS5.

Zobacz też: Kody do The Sims 3

Kup Stray

Przypomnijmy, że Stray przedstawia wizję cyberpunkowego świata, którego nie zamieszkują ludzie. Koncept gry jest dosyć oryginalny, bo opowiada o historii kota, który próbuje odnaleźć drogę do swojej rodziny.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.