Ktoś stworzył miasto z Bloodborne w Minecrafcie

Bloodborne w Minecraft

Świat sześciennych klocków jawi się jako idealne środowisko do tworzenia czegokolwiek. Przykładem mogą być lokacje z innych gier, czy filmów. Tym razem padło na genialne Bloodborne, którego klimatyczne miasto znalazło swoje odzwierciedlenie w Minecrafcie.

Bloodborne w Minecraft wygląda świetnie!

Bloodborne w Minecraft

Bloodborne to bardzo dobrze oceniana gra od From Software, która jak do tej pory wyszła jedynie na PlayStation 4. Choć nie zapowiada się na jej port na inne konsole lub remaster, fani mogą rzucić okiem na ciekawą rzecz. Chodzi o odwzorowanie miasta znanego z gry w Minecrafcie. Jak widać na materiale wideo, twórca włożył ogrom pracy w wykreowanie tego mrocznego i klimatycznego świata.

Zobacz też: Zasilacz do komputera — najlepsze modele

Stworzenie takich budowli wymagało wykorzystania nowych tekstur, które nie gryzłyby się ze specyficzną stylistyką całości. Autor o nicku potomy znany jest z tworzenia tego typu epickich treści w popularnym sandboksie. Ciekawe, jaka lokacja zostanie przez niego odwzorowana w następnej kolejności.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Dawid Szafraniak
Autor

Z grami związany przez większość swojego życia, początkowo jedynie na konsoli, później bez platformowego podziału. Nieironicznie każdego roku oczekuje premiery nowej odsłony Call of Duty, jak i gier wyścigowych możliwie najmniej związanych z F1. W wolnych chwilach zamienia pada na aparat fotograficzny, którym uwiecznia sport, ludzi i nie tylko.

Liczba wpisów: 265 (w redakcji od 02.08.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.