Ktoś stworzył miasto z Bloodborne w Minecrafcie

Bloodborne w Minecraft

Świat sześciennych klocków jawi się jako idealne środowisko do tworzenia czegokolwiek. Przykładem mogą być lokacje z innych gier, czy filmów. Tym razem padło na genialne Bloodborne, którego klimatyczne miasto znalazło swoje odzwierciedlenie w Minecrafcie.

REKLAMA

Bloodborne w Minecraft wygląda świetnie!

Bloodborne w Minecraft

Bloodborne to bardzo dobrze oceniana gra od From Software, która jak do tej pory wyszła jedynie na PlayStation 4. Choć nie zapowiada się na jej port na inne konsole lub remaster, fani mogą rzucić okiem na ciekawą rzecz. Chodzi o odwzorowanie miasta znanego z gry w Minecrafcie. Jak widać na materiale wideo, twórca włożył ogrom pracy w wykreowanie tego mrocznego i klimatycznego świata.

Zobacz też: Zasilacz do komputera — najlepsze modele

Stworzenie takich budowli wymagało wykorzystania nowych tekstur, które nie gryzłyby się ze specyficzną stylistyką całości. Autor o nicku potomy znany jest z tworzenia tego typu epickich treści w popularnym sandboksie. Ciekawe, jaka lokacja zostanie przez niego odwzorowana w następnej kolejności.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!