Bloodborne bez remastera? Zdaniem informatora, twórcy mają inne rzeczy do roboty

Bloodborne

Jest pewna spora grupa fanów gry Bloodborne, która usilnie domaga się od twórców wydania odświeżonej wersji tego świetnego tytułu. Jak podaje szanowany w branży informator, deweloperzy mają obecnie zupełnie inne rzeczy, na których skupiają swoją uwagę. Remaster Bloodborne jest zatem poza zasięgiem.

REKLAMA

Remaster Bloodborne, o którym myślą tylko fani

Bloodborne
Bloodborne

Szanowany insider Jeff Grubb w wywiadzie udzielonym kanałowi Xbox Expansion Pass przyznał, że twórcy z From Software są obecnie maksymalnie skupieni na rozwijaniu Elden Ring. Gra okazała się dużym hitem, w związku z czym trwają prace nad m.in. kolejnymi aktualizacjami czy dodatkami. W dużym skrócie firma nie ma możliwości dołożenia sobie kolejnego projektu w postaci remastera czy portu Bloodborne.

Zobacz też: Kody do GTA 5

W tym wypadku nie ma również mowy o zleceniu tego potencjalnego zadania zewnętrznej firmie. Gry From Software zdążyły zasłynąć z koderskich problemów i błędów, przez co grzebanie przy Bloodborne przez zewnętrznych programistów byłoby karkołomnym przedsięwzięciem. Dobrze, że chociaż z Elden Ring nie ma takich problemów i grać może każdy posiadacz PC czy jednej z wiodących konsol.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!