Sony tweetuje o Bloodborne — po co oni to robią?

Bloodborne

Gra Bloodborne to bardzo drażliwy temat w społeczności graczy PlayStation. Wielu z nich domaga się (bezskutecznie) stosownego remastera tej bardzo udanej gry, w zamian nie otrzymując żadnych zapowiedzi czy przecieków. Teraz z jakiegoś powodu do tytułu nawiązał twitterowy profil Sony.

Bloodborne na Twitterze — szykuje się remaster?

I literally just said this too. Lol pic.twitter.com/QCIsd4SYOz

— Zombie (@Zombie_steewT) October 20, 2022

I literally just said this too. Lol pic.twitter.com/QCIsd4SYOz

— Zombie (@Zombie_steewT) October 20, 2022

Ten jeden „niewinny” wpis wywołał lawinę przypuszczeń i ekscytacji, jakoby nadejść miała rychła zapowiedź odświeżenia popularnej gry. Co ciekawe, post bardzo szybko został usunięty. Pojawia się zatem pytanie, czy był on swego rodzaju nieprzemyślanym działaniem niezwiązanym z zapowiedzeniem czegokolwiek, czy faktycznie coś w związku z Bloodborne jest na rzeczy.

Zobacz też: Kierownica do PC – najlepsze modele

Zdaniem jednego z insiderów, Sony ma już posiadać gotowe Bloodborne w zremasterowanej wersji na PlayStation 4 oraz PlayStation 5 – premiera gry, a w zasadzie jej zapowiedź ma być jedynie kwestią czasu. Taka opinia jest niezgodna z twierdzeniem Jeffa Grubba. Jego zdaniem deweloperzy mają ręce pełne roboty w związku z działaniami na rzecz Elden Ring. Gdzie leży prawda?

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.